ბავშვები
მთაწმინდის პარკის საახალწლო პროგრამა

მთაწმინდის პარკი 

ახალი წელი თბილისში 2016 



25 დეკემბერი 

მთავარი მოედანი:

13:00 - საბავშვო სტუდია ''მუსიკის ჰანგები''(კოსტიუმირებული)

14:00 - 16:00 – ტამ-ტამ შოუ

15:30 - 17:00 – ანიმაციის ჯგუფი გასართობი პროგრამებით

თოვლის ბაბუის ეზო: 

12:00 - 17:00 – მერიის თოვლის ბაბუა უფასო საჩუქრებით

დაბადების დღის ცენტრი:

14:00, 15:00, 16:00, 17:00 – ილუზიონისტი

26 დეკემბერი

მთავარი მოედანი:

12:00 - 18:00 – მთავარ მოედანზე და პარკის ტერიტორიაზე მთელი დღე- ქუჩის მუსიკის დღე

თოვლის ბაბუის ეზო:

12:00 - 17:00 – მერიის თოვლის ბაბუა უფასო საჩუქრებით

დაბადების დღის ცენტრი:

14:00, 15:00, 16:00, 17:00 – ილუზიონისტი

27 დეკემბერი 

მთავარი მოედანი: 

12:00 - 18:00 – Tbilisi Flea Market

თოვლის ბაბუის ეზო:

12:00 - 17:00 – მერიის თოვლის ბაბუა უფასო საჩუქრებით

დაბადების დღის ცენტრი:

14:00, 15:00, 16:00, 17:00 – ილუზიონისტი

28 დეკემბერი 

მთავარი მოედანი:

13:00 - "ზღაპრის ქალაქი"

15:30 - 17:00 - ანიმაციის ჯგუფი გასართობი პროგრამებით

თოვლის ბაბუის ეზო:

12:00 - 17:00 მერიის თოვლის ბაბუა უფასო საჩუქრებით

დაბადების დღის ცენტრი:

14:00, 15:00, 16:00, 17:00 - ილუზიონისტი

29 დეკემბერი 

მთავარი მოედანი:

13:00 – საბავშვო ვოკალური სტუდია "სახე"

15:00 – კასპის საბავშვო ვოკალური სტუდია "ორქიდეა"

16:00 - 17:30 – ანიმაციის ჯგუფი გასართობი პროგრამებით

თოვლის ბაბუის ეზო:

12:00 - 17:00 – მერიის თოვლის ბაბუა უფასო საჩუქრებით

დაბადების დღის ცენტრი:

14:00, 15:00, 16:00, 17:00 – ილუზიონისტი

მთავარი მოედანი:

13:00 – საბავშვო სტუდია "ლურჯა ცხენები"

15:30 - 17:00 – ანიმაციის ჯგუფი გასართობი პროგრამებით

თოვლის ბაბუის ეზო:

12:00 - 17:00 – მერიის თოვლის ბაბუა უფასო საჩუქრებით

დაბადების დღის ცენტრი:

14:00, 15:00, 16:00, 17:00 – ილუზიონისტი

31 დეკემბერი 

მთავარი მოედანი:

13:00 – ქორეოგრაფიული ანსამბლი "მწვერვალი"

15:00 – ვოკალური სტუდია ''აბლი ბაბლი''

16:00 - 17:30 – ანიმაციის ჯგუფი გასართობი პროგრამებით

თოვლის ბაბუის ეზო:

12:00-17:00 – მერიის თოვლის ბაბუა უფასო საჩუქრებით

დაბადების დღის ცენტრი:

14:00, 15:00, 16:00, 17:00 – ილუზიონისტი

მთავარი მოედანი:

13:00 – თოჯინების თეატრი ''მულტი-პულტი''

14:00 – საცირკო წარმოდგენა

15:30 - 17:00 – ანიმაციის ჯგუფი გასართობი პროგრამებით

თოვლის ბაბუის ეზო:

12:00-17:00 – მერიის თოვლის ბაბუა უფასო საჩუქრებით

დაბადების დღის ცენტრი:

14:00, 15:00, 16:00, 17:00 – ილუზიონისტი

2 იანვარი

მთავარი მოედანი:

13:00 – საშობაო სპექტაკლი

14:00 – საბავშვო სტუდია "გვირილა"

15:30 - 17:00 – ანიმაციის ჯგუფი გასართობი პროგრამებით

თოვლის ბაბუის ეზო:

12:00-17:00 – მერიის თოვლის ბაბუა უფასო საჩუქრებით

დაბადების დღის ცენტრი:

14:00, 15:00, 16:00, 17:00 – ილუზიონისტი

3 იანვარი

მთავარი მოედანი:

13:00 – დები ჭოხონელიძეების საბავშვო ვოკალური სტუდია

14:00 – საბავშვო სტუდია ''ბზიკები''

15:30 - 17:00 – ანიმაციის ჯგუფი გასართობი პროგრამებით

თოვლის ბაბუის ეზო:

12:00-17:00 – მერიის თოვლის ბაბუა უფასო საჩუქრებით

დაბადების დღის ცენტრი:

14:00, 15:00, 16:00, 17:00 – ილუზიონისტი

4 იანვარი

მთავარი მოედანი:

13:00 – ანსამბლი ''ლილე''

14:00 – ცეკვის სტუდია ''ცხელი შოკოლადი''

15:30 - 17:00 – ანიმაციის ჯგუფი გასართობი პროგრამებით

დაბადების დღის ცენტრი: 

14:00, 15:00, 16:00, 17:00 – ილუზიონისტი

5 იანვარი

მთავარი მოედანი

13:00 – საბავშვო ვოკალური სტუდია "სოლო", სტუდია ''იმედი''

15:30 - 17:00 – ანიმაციის ჯგუფი გასართობი პროგრამებით

დაბადების დღის ცენტრი:

14:00, 15:00, 16:00, 17:00 – ილუზიონისტი

6 იანვარი

მთავარი მოედანი:

13:00 – დები ჭოხონელიძეების საბავშვო სტუდია

14:00 – სტუდია ''იმედი''

15:30 - 17:00 – ანიმაციის ჯგუფი გასართობი პროგრამებით

დაბადების დღის ცენტრი:

14:00, 15:00, 16:00, 17:00 – ილუზიონისტი

7 იანვარი

მთავარი მოედანი:

13:00 – მოზაიკა ცეკვების სტუდია

14:00 – თოჯინების თეატრი ''მულტი-პულტი''

14:30 – საცირკო წარმოდგენა

15:30 - 17:00 – ანიმაციის ჯგუფი გასართობი პროგრამებით

დაბადების დღის ცენტრი:

14:00, 15:00, 16:00, 17:00 – ილუზიონისტი

8 იანვარი

მთავარი მოედანი:

14:00 – ვოკალური სტუდია ''აბლი ბაბლი''

15:30 - 17:00 – ანიმაციის ჯგუფი გასართობი პროგრამებით

დაბადების დღის ცენტრი:

14:00, 15:00, 16:00, 17:00 – ილუზიონისტი

9 იანვარი

მთავარი მოედანი:

13:00 – საბავშვო მუსიკალური სტუდია "თელავი"

14:30 – ქენდი სტუდია

15:30 - 17:00 – ანიმაციის ჯგუფი გასართობი პროგრამებით

დაბადების დღის ცენტრი:

14:00, 15:00, 16:00, 17:00 – ილუზიონისტი

10 იანვარი

მთავარი მოედანი:

14:00 – სალომე გოცირიძის საბავშვო ვოკალური სტუდია

15:30 - 17:00 – ანიმაციის ჯგუფი გასართობი პროგრამებით

დაბადების დღის ცენტრი:

14:00, 15:00, 16:00, 17:00 – ილუზიონისტი

11 იანვარი

მთავარი მოედანი:

13:00 – საბავშვო ვოკალური სტუდია "სოლო"

15:00 – საბავშვო სტუდია ''სით ვოისი''

დაბადების დღის ცენტრი:

14:00, 15:00, 16:00, 17:00 – ილუზიონისტი

12 იანვარი

მთავარი მოედანი:

13:00 – ვოკალური სტუდია ''აბლი ბაბლი''

14:00 – საბავშვო ვოკალური სტუდია "სახე"

დაბადების დღის ცენტრი:

14:00, 15:00, 16:00, 17:00 – ილუზიონისტი

13 იანვარი

მთავარი მოედანი:

13:00 – საჩხერის საბავშვო სტუდია "ანცი მელომანები"

დაბადების დღის ცენტრი:

14:00, 15:00, 16:00, 17:00 – ილუზიონისტი

14 იანვარი

მთავარი მოედანი:

13:00 – ქორეოგრაფიული ანსამბლი "ქართველო"

14:00 – საბავშვო სტუდია ''მუსიკის ჰანგები''(კოსტიუმირებული)

დაბადების დღის ცენტრი:

14:00, 15:00, 16:00, 17:00 – ილუზიონისტი


FEELCITY
25.12.2015
1525